• info@rentor.ee
  • Esmaspäev - Pühapäev 9:00-19:00
  • Tallinn, Madara 25a
             
RU ET

Rent väljuostuga

 

Tere tulemast tulevikku, kus unistused saavad tiivad ja Teie autost saab teie isiklik paradiis. Meie ettevõte toob Teieni revolutsioonilise võimaluse: autorent koos võimalusega osta, isegi osade kaupa.

 

Unistate sõidust elegantse Audiga läbi ilusate metsade? Või tunnete, kuidas võimsa maasturiga vallutate linnatänavaid? Meie valikus on auto iga eesmärgi jaoks ning teie unistuste auto on vaid ühe kliki kaugusel.

 

Kuid see pole veel kõik. Me ei paku lihtsalt autorenditeenust. Me pakume võimalust luua mälestusi, kogeda seiklusi ja omada oma sõiduvahendit, ilma et peaksite muretsema suurte kulutuste pärast. Võimalus osta auto ka osadena annab teile paindlikkuse, mis sobib teie elustiiliga.

 

Meil on lai valik luksusautosid, alates elegantsetest Mercedestest kuni dünaamiliste BMW-de ja praktiliste Opeliteni ning palju muud. Teie unistuste auto on siin, ootamas teid, et teha teiega koos lõputuid kilomeetreid.

 

Astuge sisse tulevikku, kus auto pole lihtsalt transpordivahend, vaid osa teie elustiilist. Broneerige oma unistuste sõiduk juba täna ja avage uks uuele seiklusele!

 

Esita taotlus

Töötame iga päev 9:00 kuni 19:00